WYCIĄG ORCZYKOWY "U Bolka" W Międzygórzu

Każdy Polak, każda Polka gna z nartami dziś do Bolka. I także cudzoziemca Bolek do zjazdów zachęca.

STOK :
OŚWIETLONY
RATRAKOWANY
PRZYJAZNY 

Narty w Międzygórzu ??? Tylko na wyciągu "U Bolka". Dogodne położenie (18 min. marszu z centrum Międzygórza) Stok oświetlony , dowóz samochodem terenowym  stale palące się ognisko dla zmarzniętych, małe kolejki, tanie karnety, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, nauka jazdy na nartach.

Tel. kontaktowy 605-055-329


STOK RATRAKOWANY


Strona główna

Nasz wyciąg położony jest nieopodal centrum Międzygórza, chcąc dojść do dolnej stacji wyciągu należy podążyć żółtym szlakiem (który prowadzi na Przełęcz Puchacza), szlak ten rozpoczyna się w samym centrum miejscowości, a jego pierwsze metry są usytuowane na mostku, który to przecina rzekę Wilczkę a następnie prowadzi przy Hotelu "Góralka" od tego momentu do wyciągu czeka nas droga, którą powinniśmy pokonać w ok. 18 min. (tubylcy pokonują ten odcinek w niecałe 10 min.). 

Jeśli są państwo w Międzygórzu po raz pierwszy, to warto zdecydować się na dojechanie do wyciągu samochodem terenowym,  który dowozi narciarzy do wyciągu, dłuższą ale mimo tego wymagającą drogą. Do wyciągu można też dojechać własnym samochodem, lecz konieczne są wtedy łańcuchy na kołach i dobre umiejętności kierowcy.

Gdy znajdą się już Państwo na naszym wyciągu, to nudzić się nie będziecie, stale palące się ognisko, przy którym to można się ogrzać, porozmawiać ze znajomymi oraz nawiązać nowe znajomości. To nie jedyna nasza atrakcja, jest również mała wypożyczalnia nart, dzięki której każdy może zasmakować białego szaleństwa, a dzięki ratrakowanemu stoku nauka jak i profesjonalne jeżdżenie na nartach sprawia wiele radości nawet do późnych godzin nocnych, a to za sprawą oświetlonego stoku.


Dla narciarzy biegowych jest możliwość przygotowania tras za pomocą skutera śnieżnego. Rozległe łąki i lasy które które licznie występują w okolicach wyciągu doskonale się do tego nadają, a to za sprawą zróżnicowanym stopniu nachylenia zboczy. Narciarstwa biegowego może zasmakować tutaj zarówno amator, jak i profesjonalista. 
 

 

Pogoda w Międzygórzu
Śnieg w Międzygórzu
Ciekawe linki
Dojazd
Zdjęcia

 

 

  

UWAGA!!

Możliwość noclegów dla narciarzy w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu.
Tel 605-055-329

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 

 

 

KONTAKT:

Andrzej B.

<graciarnia>

 e-mail: ubolka@o2.pl

 gg: 2136742 


Sportowe nowinki